سوالی دارم از دوستانی که تو اتاقها و کانالها به عزاداری مشغولن:

دقیقا چه چیز غیرقابل پیش بینی رخ داده است؟

اگر بحث تایید یا عدم تایید برجام هست که یک ماه هست همه میگن احتمال عدم تایید زیاده، حتی ظریف هم گفت که ممکنه ترامپ تایید نکنه، عالم و آدم این احتمال رو می دادن و میدن.

تاریخش هم حتی همه می دونن و می دونستن که کی هست، تو همین کانال گنگ خواب دیده یه سرچ بکنید" ۲۳ مهرماه " تا ببینید چند بار گفتم که در این تاریخ قراره اتفاق مهمی برا برجام بیفته، یا چند بار گفتم که اگر اتفاقی قراره برا بازار بیفته از اواسط آبان می افته اونم حول محور دلار، الان چی شده این همه پریشانیم، بمب زدن؟ اتم زدن؟ چی شده؟ قراره تایید نکنه خب اینو باید حدس می زدیم و در معاملاتمون مد نظر قرار می دادیم، طوری نباشه که امروز با یه منفی بگیم وای بدبخت شدیم و فلان و بهمان، پس فردا با یه مثبت بگیم ترامپ هیچ غلطی نمی تونه بکنه، نمی شه که تا بازار مثبته همه بشیم وارن بافت و تاکاساماکاساکی، یه روز منفی شد تریپ احمد کایا بگیریم و بزنیم زیر ناله و نفرین.

اگر اتفاق قابل پیش بینی که منتظرش بودیم اتفاق بیفته و ما عکس العمل مناسبی براش نداشتیم حتما استراتژی مون در بازار مبتنی بر حالا ببینیم چی میشه و ایشالا هیچی نمی شه هست که نتیجه اش کمی تا قسمتی ناامید کننده است.

آموزش تابلو خوانی و بازار خوانی در بورس

افزایش سرمایه "خساپا" و "خودرو" از تجدید ارزیابی دارایی ها (خروج از ورشکستگی ایران‌خودرو و سایپا)

دختران و زنان چگونه میتوانند موفق و شوند؟

یه ,پیش ,بینی ,نمی ,بازار ,هست ,پیش بینی ,نمی شه ,غیرقابل پیش ,چیز غیرقابل ,چه چیز

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دل نوشته ها کتابخانه مرکزی استان همدان بالابر صنعتی آسیا برج مرنت موتور ایمپلنت درخشش وبلاگ جاوید ژنراتور دستگیره بهریزان کسب درآمد از آپارات با msaa_clipvideo *بی ماسک پشیمانم و با ماسک پریشان*